Harry kohtas Sallyt

 
 
 
 
 
 
 
   
   
 
 
Rakvere Teater kogub kohtumise lugusid

Kuidas sa kohtusid oma elukaaslasega või kuidas said kokku sinu vanemad? Meie ümber on palju vaid kõige lähedasematele teadaolevaid lugusid armastuse ja kooselu algusest. Aita neid lugusid jäädvustada ning teistega jagada – salvesta lühike video, kus kaks inimest räägivad oma kohtumise loo ja saada see Rakvere Teatrisse. Valik saadetud lugudest jõuab teatrilavale!

Septembris esietendub Rakvere Teatris Nora Ephroni ja Marcy Kahani romantiline komöödia “Kui Harry kohtas Sallyt” , mis räägib kohtumistest ja lahkuminekutest, sõprusest ja armastusest ning abiellumisest. Autorite soovil liigendavad lavalugu aga reaalsete inimeste kohtumislood, mis valitakse välja teatrile saadetud videote hulgast. Kõikidest saadetud lugudest tehakse DVD, mis on ühtlasi lavastuse kava. 

harry_sally_4

Oma kohtumisloo video palume laadida You Tube`i ning saata kiri oma kontaktide ja videolingiga Rakvere Teatri meiliaadressile harrysally@rakvereteater.ee 

 E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud  Soovi korral võid saata oma video ka postiga otse Rakvere Teatrile aadressil Kreutzwaldi 2, Rakvere 44314. Videolugusid ootame 1. septembrini.

“Kui Harry kohtas Sallyt” romantilist esipaari mängivad Ülle Lichtfeldt ja Tarvo Sõmer, lavastab Jaanika Juhanson. Esietendus 19. septembril Rakvere Teatri suures saalis.