Loomade imelised ravivõimed

Loomade imelised ravivõimed: koer ravib kollatõbe, alkoholismi ja angiini, orav kasvajaid, kass grippi? (5)
Sarja “Maagilise maailma lood” põhjal Siret Mägi
www.sloleht.ee

Koer lakkus kõrvavalus vaevleva peremehe kõrvalesta. Tõsi küll – hoopis teise, mitte valutava kõrva oma. Sellegipoolest kadus valu nagu peoga pühitult. On see ime või enesesisendus? Või on loomadel tõepoolest seniavastamata diagnoosimis- ja ravivõimeid?

Psühholoogid ja arstid kinnitavad, et koduloomad võivad tõepoolest ravida mitmesuguseid haigusi, leevendada stressi ja parandada tuju. Juba sajandeid vana loomateraapiat on hakatud uue hooga taasavastama kogu maailmas. Kasside, koerte, hobuste ja teiste koduloomadega ravimine on andnud vägagi häid tulemusi.

Loomateraapia eelised on silmanähtavad. See on kättesaadav kõigile. Vastunäidustusi loomateraapial ei ole. Meetod on looduslik, valutu ning kontrollitud nii praktikas kui ka teaduslaborites. Ja veel – arstide eksimused on sel juhul välistatud!

Hiina meditsiini spetsialistist koer mõjutab nõelravipunkte

Mees, keda muserdasid tavalised vanadusega kaasnevad haigused, abistas kuumal suvepäeval oma õde aiatöödel ning väsitas end viimase piirini ära. Kurnatuna murule heitnud, ütles ta enda kõrval lebavale saksa lambakoerale: “Kuule, tohterda mind õige väheke – mis sa siin niisama vedeled!” Koer sai asjast aru, nuuskis peremehe põhjalikult läbi ning lakkus tema vasakut küünarnukki, oimukohta ja ühte ninapoolt. “Pärast paari-kolmeminutilist lakkumist tundsin end taas reipana, nagu oleksin puhanud vähemalt kaheksa tundi!” imestas mees.