VE: Rakvere Palliklubi

Spordihallis FIBA esindajad ja meie olümpialased
 
Jaanus Nurmoja, 25.11.2004
 
Reedel tutvuvad Rakvere linna ja spordihalliga rahvusvahelise korvpalliorganisatsiooni FIBA Euroopa liikmesmaade esindajad, kes jälgivad ka kell 19 algavat Rakvere Palliklubi ja TTÜ/A. Le Coq’i korvpallikohtumist Eesti meeste meistrivõistluste raames.
 
FIBA esindajatele tegi omal ajal Rakvere külastuse ettepaneku linnapea Andres Jaadla, kes võtab külalised vastu, tutvustab neile linna ja uut spordihalli.

Abilinnapea Erich Petrovitsi sõnul tutvuvad FIBA Euroopa liikmesmaade esindajad eelkõige Rakvere Spordihalli ruumidega, et hinnata nende sobivust tiitlivõistlusteks.

“See on meie jaoks üsna suur väljakutse, mille tulemuseks võib olla Rakvere muutumine tõeliselt rahvusvahelise tähtsusega korvpallilinnaks,” märkis Petrovits.

FIBA Euroopa liikmesmaade esindajad viibivad Eestis seoses Tallinnas peetava aastakoosolekuga.

Tund aega enne Rakvere Palliklubi – TTÜ/A.Le Coq’i mängu mängu, alates kella 18-st aga annavad Ateena suveolümpiamängudel võistelnud Aleksander Tammert ja Andrus Värnik spordihallis soovijaile oma autogramme.

Kohapeal pakutakse ka soodsa hinnaga, ent piiratud koguses müüa olümpiaraamatut “Ateena 2004”, teatas Rakvere Palliklubi linnavalitsusele.

Lisaks teatas palliklubi, et nende kodulehekülje www.rpk.ee kaudu saab alates tänasest esitada küsimusi keskmängija Ardo Ärmpalule. Küsimuste esitamiseks tuleb registreerida end kodulehe kasutajaks.

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.