Anneta kasside heaks!

Virumaa loomade varjupaik palub heade inimeste abi, et katta kulutusi kasside steriliseerimiseks ja kastreerimiseks. Raskest majanduslikust olukorrast tingituna ei ole varjupaigal võimalust kiisude operatsioonide eest maksmiseks.

Samas on operatsioonid kasside elutingimuste helgemaks muutmiseks hädavajalikud, sest opereerimata suguküpseid kasse ei saa vabalt ühes ruumis koos pidada. Nii aitaks varjupaik hoopis kaasa uute koduta kiisude tootmisele, mis on aga varjupaigas lubamatu. Kahju on peavarju vajavaid kasse pikka aega puurides pidada, kui neil oleks steriliseerituna/kastreerituna võimalik elada vabades tingimustes.

Virumaa varjupaigas on ehitatud opereeritud kiisudele kaks kassimaja, kus kassid saavad omale uue kodu leidmiseni elada. Kassimajadesse on paigaldatud pikad aknalauad, kus on kassidel mõnus pikutades vaadata, mis väljas toimub. Lisaks on neil võimalus liikuda suures toas, kuhu neile on ehitatud turnimisvõimalused, kus nad saavad ringi joosta ja teiste omasugustega mängida kui tuju tuleb või hoopis diivanil pikutada.

Kui Sa soovid kasse aidata, siis anneta Varjupaikade MTÜ arvele 10220068203017 SEB panka. Selgituseks märgi “Virumaa kassid”.