Eesti noorte jalgpallikoondis tuli Balti meistriks

Eesti alla 19-aastaste noormeeste

jalgpallikoondis

võitis täna Lätit 1:0 ja sai Balti

turniiril esikoha.

Levadia duubelmeeskonna noor kaitsja Igor Morozov tõi täpse karistuslöögiga Balti jalgpallikarika tänavu Eestisse.

Eesti koondise värava lõi teisel poolajal karistuslöögist Igor Morozov, vahendas Eesti jalgpalliliit.

Eesti noortekoondiste peatreeneri Frank Bernhardti sõnul mängis meeskond hästi. «Esimesel poolajal oli Läti tugev, aga hoidsime oma värava puutumatuna – meie kaitsetöö oli taas väga hea. Teisel poolajal tekkisid meil võimalused, Rauno Allikul oli hea šanss ka 2:0 lüüa,» rääkis Bernhardt.

Bernhardt tõstis esile värava löönud Igor Morozovi ja Ervin Kõlli väga hea mängu.

Võrreldes avakohtumisega pidi Bernhardt meeskonna algkoosseisus tegema ühe muudatuse: vigastada saanud Dmitri Smirnovi asendas Aleksandr Lamonov.

Eesti U19 algkoosseis: Daniil Savitski (kapten), Aleksandr Lamonov, Kennet Riis, Igor Morozov, Marti Pähn, Ervin Kõll, Janart Toomet, Eduard Komarov, Henri Anier, Maksim Paponov, Siim Luts. Vahetusest tulid mängu Rauno Alliku, Ranner Pak ja Taavi Laurits.

Leedus Palangas peetud turniiril alistas Eesti eile Leedu samuti 1:0. Läti ja Leedu kohtuvad omavahel homme.