ETV kuulutab välja lauluvõistluse “Kaks takti ette 2003”

ETV kuulutab välja lauluvõistluse “Kaks takti ette 2003”

ETV kutsub lauluvõistlusest “Kaks takti ette” osa võtma kõikidest rahvustest Eestis elavaid uusi lauljaid alates 18. eluaastast. Erandjuhtudel on võimalik ka nooremate lauljate osavõtt konkursist.

Lauluvõistlusest osa võtta soovijail palutakse saata demolint kahe lauluga hiljemalt 20. novembriks aadressile Eesti Televisioon “Kaks takti ette”, Faehlmanni 12, 15029 Tallinn. Üks võistluslauludest peab olema esitatud eesti keeles – see nõue ei ole kohustuslik vaid mitte-eestlastest osalejatele.

Osalejad peavad lisama ka oma kontaktandmed (nimi, vanus, telefon, aadress, e-post) ja laulude pealkirjad ning autorid. Samuti tuleb osaleda soovijail kirjutada leheküljepikkune lühiessee teemal: “Milles tahaksin end elus peale laulmise veel proovile panna”.

Võimalusel ootab ETV ka VHS-koopiat osaleja eelnevatest esinemisest, selle puudumisel peaks saatma ETV-sse võistleja värvifoto.

Lisateavet lauluvõistluse kohta saab telefonil 628 4467, e-posti aadressilt kakstakti@etv.ee ning Eesti Televisiooni koduleheküljelt www.etv.ee

“Kaks takti ette” esimene võistlussaade oli eetris 12. mail 1972. aastal.

Tänavu 30. aasta juubelit tähistav saatesari on aastate jooksul Eestile andnud terve plejaadi suurepäraseid lauljaid.

Lääne-Virumaa noortest lauljatest on edukalt esinenud Gerli ja Tanel Padar ning Eda-Ines Etti.

Viimased aastad tõestavad, et ETV “Laulukarussell”, “Kaks takti ette” ja Eurovisiooni lauluvõistlus on olnud Eesti lauljatele kolmeks järjestikuseks trepiastmeks teel suurde muusikamaailma. (VT)

Loe lisa Postimehest

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.