Järve Bussipargil uus juht

Aavo Keerme karjäär Järve Bussipargis jäi lühikeseks

Põhjarannik

VariaMullu detsembris Järve Bussipargi direktoriks saanud kauaaegne Jõhvi linnapea Aavo Keerme lahkus ametist, sest ei suutnud täita ettevõtte omaniku lootusi.

“Läksime lahku soliidselt,” kinnitas Järve Bussipargi emafirma Atko Grupp omanik ja juht Arvo Sarapuu. “Aga ütleme nii, et pikka aega avalikus sektoris töötanud Aavo Keermel ei õnnestunud äris nii hästi kohaneda, nagu ma lootsin. See ei ole ka lihtne, sest need on küllaltki erisugused maailmad. Omavalitsuses võib protsesse pikalt kaaluda ja juhtida, aga äris, kus olukorrad pidevalt muutuvad, tuleb asju kiiresti korraldada, kui tahad, et ettevõte püsiks konkurentsis ja areneks.”

Jõhvi volikogus praegu opositsiooni kuuluv Aavo Keerme ütles, et sai kolme kuu jooksul ka ise aru, et bussiettevõtte juhtimine ei ole temale kõige sobivam tegevus.

Arvo Sarapuu sõnul on Järve Bussipargi uue juhina ametis Indrek Arming, kes viimati töötas Eesti Põlevkivis ASi Mäetehnika administratsioonijuhina. “Tööpõld on sel noorel energilisel mehel avar,” ütles Sarapuu. “Esiteks tuleb tagada põlevkivikaevanduste korrektne teenindamine. Kuna Järve Bussipark on võitnud kõigi Lääne-Virumaa bussiliinide teenindamise õiguse, tuleb selles maakonnas luua ettevõtte filiaal. Kolmandaks loodame edu saavutada ka eelseisval Kohtla-Järve linnaliinide konkursil.”

ERIK GAMZEJEV
Neljapäev, 22.3.2007