Kiviõli müüb paari tuhande krooniga kortereid

 

(23)
15.11.2007 19:22

Kommenteeri
| Loe kommentaare | Prindi

Kiviõli linn müüb kortereid 12 aastat tagasi tehtud hindamisaktide põhjal, mitu korda turuhinnast odavamalt.

 
Kiviõli
Foto: Liis Treimann
Kiviõli volikogu otsusega müüdi oktoobris otsustuskorras 19 korterit, mille hinnad jäävad 2600 ja 8580 krooni vahele. Korterite hinna aluseks on 1995. aastal koostatud eluruumide hindamise akt ning korterite müümise hindu pole linnavalitsuses aastaid korrigeeritud, kirjutas Põhjarannik.

 VIIMASED KOMMENTAARID
küsimus
Kas Maardu on parem ?

Nostalgia
Nüüd võiks sinna  tagasi minna, korter  jälle TASUTA nagu  siis??? Männimetsad  ja rongide müra,  arma…

Üks korteri saanutest, Kiviõli volikogu liige Erik Jürgenson kinnitas ajalehele, et otsustuskorras korteri müümine talle ning teisele volikogu liikmele Dmitri Dmitrijevile pole korruptsioon. Jürgensoni sõnul pole korter korras, selle remondiks kulub hulk raha ning linna omana neelaks see veel tükk aega eelarveraha.

Jürgensonile 8580 krooniga müüdud kolmetoalise hinnaks pakub Vestman kinnisvara puhtalt piltide põhjal 60 000 krooni, kirjutas Põhjarannik.

Kiviõli volikogu esimehe Maksim Danilovi sõnul on sellest, et korterite otsustuskorras müümisel peaks olema välja töötatud uus kord ja uus hind, räägitud korduvalt, kuid väljatöötamiseni pole seni jõutud.

«Opositsioon teeb pidevalt etteheiteid, et müüme kortereid liiga odavalt, kuid millegipärast pole nad ise ka uut korda välja töötanud ega ettepanekut korra kehtestamiseks esitanud,» rääkis Danilov, kelle sõnul on korterite seisukord selline, et nende eest madalat hinda võtta pole suur patt.

Toimetas Aivar Õepa, Postimees.ee