Kroonitud pead…..

 Printsess Madeleine tahab saada lapsi (2)

 

Toimetas Kristin Aasma
11.08.2009 20:03

Rootsi printsess Madeleine ja tema kihlatu Jonas Bergström. (Scanpix)

Rootsi printsess Madeleine ja tema kihlatu Jonas Bergström räägivad juba ühistest lastest. Ehkki nende kihlus on välja kuulutatud, tuleb õnnelikul paaril abiellumisega kannatada seni, kuni kroonprintsess Victoria on tanu alla saanud.

Kuninglikud kihlatud ei ole meediale veel avaldanud oma pulmaplaane, kuid laste kohta oli 27aastasel Madeleine’il vastus kohe olemas. “Tõsi on, me tahame saada lapsi,” ütles printsess Aftonbladetile. Madeleine jutustas ka, et armus temast kolm aastat vanemasse Bergströmi 17aastaselt kohe, esimesel kohtumisel, kuid kurameerimiseni kulus veel mitu aastat, vahendab Helsingin Sanomat. “Esmakohtumisel oli kuulda vaid “klikki”,” kirjeldas Madeleine oma tunnet. “Aga lisaks on ta (Jonas – toim) maailma kõige parem inimene, suurepärane sõber,” kiitis printsess.  Bergström tunnistas lehele, et alistus printsessi ilusatele sinistele silmadele ja kaunile naerule. Kuningliku paari kihlus kuulutati välja täna ning Rootsi kuningas ja valitsus on kihluse heaks kiitnud. Madeleine’i sõnul palus Jonas tema kätt suve algul, kui nad olid Capri saarel puhkusereisil. Bergström olevat langenud põlvili, kui palus tal oma naiseks saada, ning printses tunnistas, et oli kohe nõus.Madeleine’i ja Jonas Bergströmi abiellumise aega ei ole veel avaldatud. Madeleine’i õe, kroonprintsess Victoria ja Daniel Westlingi pulmad peetakse järgmise aasta 19. juunil.

Rootsi kuningakoja esindaja Nina Eldh ütles Aftonbladetile, et Madeleine’i pulmad peetakse pärast kroonprintsessi abiellumist.

Samal teemal

11.08.2009  Rootsi kuningakoda kinnitas printsess Madeleine`i kihlumist (2)
26.02.2009  Victoria pulmad annavad ka tema õele abiellumisloa (18)
16.10.2008  Rootsi kuningatütred tülitsevad pulmade pärast (9)
15.02.2008  Keeda mul sööki, oo, printsess Madeleine! (15)