Kuressaare tänavail laulab ameeriklanna

18.08.2007 13:25

Kommenteeri
| Loe kommentaare |

Kuressaare sai esimese järjepideva

tänavamuusiku – Nicole Kennedy

Ameerika Ühendriikidest.

 
Vaade Kuressaarele
Foto: Kuressaare linna koduleht

Aasta tagasi New Yorgi linnast perega Saaremaale kolinud Nicole Kennedy oli ookeani taga tunnustatud muusik (naistebänd Gloo Girls kuulus kümmekond aastat tagasi saja parima kolledžiansambli hulka), kes tänaval esinedes püüab hoida oma oskusi rooste minemast, kirjutab Oma Saar.

 VIIMASED KOMMENTAARID
kaastunne
saarlastele sügav  kaastunne. See  pooletoobine  ameeriklane veel sealt  purjus põtrade kõrvalt  puuduski…

cool
tehku tolle Pärnu  kolliga võistulaulmine

«New Yorgis olin tegev mitmes bändis, siin ei tunne mind aga keegi. Pean kusagilt alustama ja oma muusikat elus hoidma,» põhjendas Nicole mõtet musitseerida tänaval ning lisas, et inimesed suhtuvad temasse väga hästi, sama sooja vastuvõttu loodab ta ka oma uuele muusikastiilile – bändžol mängitavale eesti rahvamuusikale.

Nicole esineb Kuressaares Kohtu ja Turu tänava nurgal paaril korral nädalas, tal on ka linnavalitsusest kirjalik luba seal esineda.

Abilinnapea Argo Kirsi hinnangul ilmestab tänavamuusik linnapilti. «Seni, kuni see kedagi ei häiri ning muusika liiga vali ei ole – miks mitte,» ei näe Kirss põhjust, miks oleks pidanud kooskõlastusest keelduma.

Nicole Kennedy tuli perega Saaremaale, et õppida ära eesti keel, tema abikaasa Derek on eesti päritolu, aga sündinud Kanadas.

Toimetas Alo Raun, Postimees.ee