Lämmijärvel vajus auto läbi jää

Piirivalvur Gunnar Puksand mõõdab jää paksust Piirissaare kagutipus Uhtinina ja Piirissaare vahel. Vooluvee tõttu on Piirissaarest lõunas jääl liikuda alati ohtlik.
    Piirivalvur Gunnar Puksand mõõdab jää paksust Piirissaare kagutipus Uhtinina ja Piirissaare vahel. Vooluvee tõttu on Piirissaarest lõunas jääl liikuda alati ohtlik. Foto: Risto Mets

Lämmijärvel vajus auto läbi jää
(3)Tartu Postimees, 23.03.2011 08:50

Täna hommikul vajus Tartumaal Lämmijärvel Piirissaarest lõunas läbi järvejää auto. Arvatavalt jäi sõidukisse ka üks inimene.

Juhtunust saabus häirekeskusele Meeksi vallast Parapalu külast teade kell 6.52. Sündmuskohal töötavad piirivalvurid ja päästjad. Auto täpset asukohta alles otsitakse.

Lämmijärve Piirissaarest lõunasse jääval alal on tänasest keelatud liiklemine nii transpordivahenditega kui jalgsi. Piirangust andis politsei- ja piirivalveamet teada eile.

Uhtininas ning Piirissaare kaguküljel leidub jääs juba lahtisi kohti. Saksa lahel tähistati ohtlik ala kollase kilelindiga ning paigaldati liiklemise piiramiseks ja tähelepanu äratamiseks hoiatussilt.

Toimetas Risto Mets, reporter