Maret Ani on kolmandat nädalat järjest finaalis

10. veebruar 2007 kl 16:58

Online | Trüki

Tennisist Maret Ani mängib kolmandat nädalavahetust järjest turniirivõidule.

Kaks nädalat tagasi Capriolos tuli esikoht, nädal tagasi Suttonis oli eestlannast parem aga Elise Tamaela, kirjutab sportnet.ee.

Sellesama hollandlannaga läheb Ani kokku ka Tiptoni 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-turniiril.

Poolfinaalis oli WTA edetabelis 141. kohal asuv ja Tiptonis kolmandat paigustust omav Ani parem Anne Keothavongist (WTA 150) 6:3, 3:0, siis teise asetusega britt loobus.

Esimese asetusega Tamaela (WTA 146) sai aga jagu prantslannast Pauline Parmentierist 6:1, 6:2.

Tamaela on kahe viimase nädala jooksul eestlannade vastu võitnud kolm matši. Suttoni poolfinaalis seljatas ta Margit Rüütli ja finaalis Ani.

Tiptonis viis tabel talle Rüütli vastu veerandfinaalis ja taas tuli kahes setis alla vanduda.