Mihkel Raud abiellub 07.07.07

Mihkel Raud abiellub 07.07.07 (32)

SLÕL Online
20.04.2007 10:04

Kommenteeri >

Rokkmuusik Mihkel Raud (38) otsustas elukaaslase Pärle Seppinguga abieluranda sõuda. Tähtsa sündmuse jaoks on noorpaar valinud müstilise kuupäeva 07.07.07.

“No ilus päev ju, ja jääb hästi meelde,” kommenteerib fakti Mihkel Raud ise. “Loodetavasti ei lähe kunagi meelest ära.”

Kuuldavasti on sel kauni kõlaga kuupäeval abielluda soovijaid väga palju, kuid Mihkel ja Pärle ei pidanud avalduse andmiseks pikas järjekorras seisma, kuna nad ei abiellu Tallinnas.

“Otsus abielluda oli ikka enne, kui see kuupäev pähe turgatas,” rääkis Mihkel Naistelehele. “See ei käinud päevanumbrite järgi, vaid ikka selle järgi, et me teineteist armastame.”

Mihkel Raud ja Pärle Sepping on Mihkli sõnul koos olnud juba piisavalt kaua, et teada – mõte abielluda on õige.
Abiellumist kavatseb paar tähistada siinsamas Eestis. “Soojale maale võib muul ajal ka sõita, selleks ei pea abielluma,” lisab Mihkel muigamisi.

Väga kaugele tulevikku noorpaar eesmärke ei sea, lastesaamise ja muude otsuste tegemiseks võtavad nad rahulikult aega – kõik läheb nagu läheb. “Spontaansusel on oma võlu,” mainib Pärle kelmikalt.

Mõlemal on seljataga üks abielu. Mihkel on juba aastaid lahus raadiotöötajast Sirje Rauast (49), kellega tal on poeg Kaarel Eno (10). Pärlel on varasemast suhtest teismeline poeg.