Nädalavahetusel tasub Moonaküla viadukti vältida (11)

Väldi Moonaküla viadukti ….(11)
03.06.2008 00:01

Kommenteeri
| Loe kommentaare

UUS: Rakvere linna päevade ajal, eriti aga laupäeval, 7. juunil seoses käsitöölaada ja punk laulupeoga sõidab Rakverre eeldatavalt tavalisest rohkem autosid.

Seetõttu on oht, et Rakvere sissesõidul Haljala ning Paide ja Pärnu poolt tekivad suured ummikud, kuna Pärnu-Rakvere-Sõmeru maantee ja Kreutzwaldi tänava ristmik on remondis ning liiklus toimub seal vastavalt fooritulele ühekorraga vaid ühel suunal.

Seetõttu soovitab Rakvere linnavalitsus sel nädalavahetusel Tallinna poolt mööda Narva maanteed tulles sõita Rakvere linna sisse mitte Haljala ristist, vaid kasutada pigem kas järgmist sissesõitu ehk Arkna teed või ülejärgmist sissesõitu ehk siseneda linna Sõmeru kaudu.

Kui Arkna teed kaudu linna sõitjat võib ebameeldivalt üllatada pikk ootamine raudteeülesõidul langetatud tõkkepuu taga, siis Sõmeru kaudu linna sõites taolisi takistusi ei ole.

Pärnu ja Paide poolt Rakverre sõitjatel on soovitatav siirduda võimalusel Rakvere- Väike-Maarja- Vägeva maanteele, näiteks pöördudes pärast Tapat Moe-Nõmmküla teele ning sealt Vahakulmu-Jõepere, Saksi-Lasila ja Lasila-Levala tee kaudu. Samuti on võimalik Rakverre jõuda läbides Moe-Nõmmküla, Vahakulmu-Jõepere ja Jõepere-Rakvere tee. (VT)