Nöörimine!

 

everyday.com lk-lt

Nöörimine!
Märksõnad

Kallid inimesed ärge kunagi võtke SMS laenu! Kindlasti on mõni muu võimalus, kuidas rahaliselt raskest olukorrast välja tulla. Pöörduge sõprade, kolleegide, naabrite, vanemate või muidu heade inimeste poole.
13.02.2007 kell 11

Mina, kergeusklik, võtsin ja hilinesin tagasimaksmisega mõned päevad. Mobiil ummistati ähvardavate SMS-idega, e-maile sain kuhjaga: ikka üks hullem, kui teine…

“Lgp. Võlgnik,
Käesoleva kirja kättesaamise põhjuseks on tõsiasi, et Teie võlgnevus SMS Laen OÜ ees, on siiani likvideerimata! Lähtudes faktist, et Te ei ole astunud sammugi oma võlgnevuse lõplikuks likvideerimiseks, saame siinkohal vastuväidetete puudumisel järeldada vaid üht – Te ei plaanigi oma võlgnevust SMS Laen OÜ ees likvideerida. Viimast silmas pidades, ei näe me seega põhjust Teie võlanõude edastamisega Harju Maakohtule, viivitada. Rõhutame siinkohal veelkord, et viimane daatum, anda meile teada oma võlgnevuse likvideerimise soovist, on 15.02.2007…”
Täna kui seda murekirja siin kirjutan on 13.02, aga ähvardused on vägevad.

Muidugi pole neil aimu õigekirjast ja muudest elementaarsetest viisakusreeglitest.
Laenasin 3000.-, tagasi maksin 3550.- ja kuna oli mõne päevane hilinemine, siis lisati veel 785.- otsa. Seega 1335.- maha visatud raha.

Mina enam nii rumal ei ole ja tahaks loota, et mu appihüüdest on abi ja nii mõnigi laen jääb selle firmal nüüd väljastamata. See on ka mu artikli peaeesmärk;).