Palu Grupp

Palu Grupp OÜ hakkab tootma põllumajandusmasinate haakeseadmeid ja konteinereid 

 

Palu grupp OÜ omandab SA Jõhvi Tööstuspargi territooriumil asuva viilhalli kogupindalaga 1800 m², et rajada sinna uus tootmisüksus põllumajandusmasinate haakeseadmete tootmiseks. Kahes etapis tehtava investeeringu kogusummaks oleks umbes 20 miljonit krooni, uued töökohad luuakse kuni 30 inimesele.

Palu Grupp OÜ on loodud 1994.aastal ja firma põhitegevusalaks on avatäidete tootmine ja paigaldamine üle Eesti. Lisaks uste, akende, vaheseinte ja fassaadikatete tootmisele on plaanis nüüd alustada ka põllumajandusmasinate haakeseadmete ning konteinerite tegemist – hakatakse valmistama erinevaid haagiseid ning konteinereid metalli ja prügi jaoks.

„Tegemist on tootmissektoris agressiivselt laieneva ettevõtte tulekuga Jõhvi Tööstusparki. Jõhvi Tööstuspargi arendamise esimese etapi eesmärk oli rakendada olemasolevad tootmispinnad ning hetkel tegutsevad firmad keskmiselt 1000 m² suurustel üüripindadel. Palu Grupp OÜ plaanides on esimeses etapis käivitada tootmine 1800 ruutmeetril ja II etapis ehitada juurde uus tootmisüksus,” ütles SA Jõhvi Tööstuspark juhataja Teet Kuusmik.

Palu Grupp OÜ plaanib I etapis ehk aastatel 2006-2007 investeerida 7,5 miljonit krooni tootmiseks vajalike seadmete soetamiseks ja 1,5 miljonit hoone renoveerimiseks ning 1,0 miljonit territooriumi korrastamiseks – asfalteerimine, valgustus jms.