Rhodosele

Horizon Travel
 

Horizon Traveli reisid

2007.a. suvel toimuvad otselennud Rhodosele igal laupäeval alates 12.05. kuni 06.10.(k.a.) lennukompaniiga Estonian Air. Lennuk lendab marsruudil Tallinn-Rhodos-Tallinn. Lend kestab u 3 t 50 min.

Meie kuurordid on pealinn Rhodos ning saare populaarseim rannaküla Faliraki u 14 km kaugusel pealinnast. Mõlemad kuurordid asuvad Rhodose põhjaosas ning on tuntud mitmekesiste ajaveetmisvõimaluste poolest.
Transfeer hotellidesse kestab olenevalt kuurordist 20 kuni  35 min.
Sihtkohas ootavad Horizon Traveli esindajad, kes võtavad teid lennujaamas vastu, viivad läbi ekskursioonid ning on igati abiks võimalike probleemide lahendamisel.

Miks Rhodos

  • Tänu külluslikule päikesepaistele, arvukatele randadele ja mõnusalt kreekapärasele atmosfäärile, on Rhodos Kreeka üks populaarsemaid puhkekeskusi. Saar on väike ja hea infrastruktuuriga, nii et turistile on mugavalt kättesaadavad kõik puhkamisvõimalused ja vaatamisväärsused. Loodus on lopsakas ja mitmekesine, alates liivarandadest kuni männimetsadega kaetud mäenõlvadeni.
  • Rhodosel saate nautida ka ehedat Kreekat, sest saare lõunaosa on turistide poolt veel „vallutamata” ja säilitanud oma traditsioonilise ilme – väiksed valged majad mäenõlvadel, külatavern plataanipuude varjus, kuhu kohalikud kogunevad uudiseid vahetama, oliivisalud ja võrratud vaated. Loomulikult käib Rhodosega kaasas lummav kreeka muusika, mõnusad veinid, maitsvad road ning lõbus suhtlemine.
  • Rhodos sobib kõigile: nii täiskasvanutele kui ka lastele, nii peredele kui ka üksikutele seiklejatele. Siin on mõnusaid randu, lahedaid laevasõite, vee- ja lõbustuspark, mitmeid muuseume. Sumedatel suveöödel kutsuvad päikeserammestust välja elama baarid ja klubid, mis on avatud kuni varaste hommikutundideni. 
  • Rhodoselt leiavad ajaloohuvilised meeldejäävaid elamusi nii antiikkultuurist kui ka keskajast. Saarel on mitu kõlastamist väärt antiiklinna – Lindos, Kamiros, Ialysossos. Keskaega astute Johanniitide Ordu rajatud Rhodose kindlus-vanalinnas ning lääneranniku kõrgetel kaljudel asuvates Monolithose ja Kritinia kindlustes, mille varemetelt avanevad imelised vaateid türkiissinisele Egeuse merele.
  • Pealinn Rhodos on vaatamisväärsus omaette. Oma tänase näo sai linn tänu Johanniitide Ordu 200-aastasele valitsusajale 14.-16. saj. Nüüd võime imetleda kompaktset, tähelepanuväärselt hästi säilinud keskaegset kindluslinna, mis sumedatel suveõhtutel on täis inimesi, kes naudivad sealsete baaride ja restoranide melu ning romantilist keskaja atmosfääri.
Miinused

kõrghooajal juulis-augustis on Falirakis ja Rhodose linnas palju turiste
Plussid

mõnus rannapuhkus ja vaheldusrikas looduspilt
rikkalik valik ajaveetmiskohti ja tempokas ööelu nii Rhodose linnas kui Falirakis
huvitavad antiik- ja keskaegsed mälestusmärgid
väikese vahemaad võimaldavad saarega põhjalikult tutvuda