SMS-lahutus

Nädalavahetuse hitt: Soome peaminister hiilgas SMS-lahutusega (2)

05. detsember 2006
Paber | Trüki

Pärast seda, kui uudisteagentuur Reuters üllitas reedel lühikese teate selle kohta, kuidas Soome peaminister oma tüdruksõbra maha jättis, lahvatas see vaat et ülemaailmseks nädalavahetuse hitiks.

Soome seksikaim mees, valitsusjuht, mahajäetud tüdruksõber – ilmselt piisaks vaid neist sõnadest, et tähelepanu äratada. Kuid loo iva oli muus. Nimelt teatas Soome seksikaimaks meheks nimetatud Matti Vanhanen oma sõbrannale lahkuminekust SMS-iga.

“Matti jättis mu maha SMS-iga, öeldes, et see on läbi,” kirjeldas Susan Kuronen ajakirja Me Naiset reedel avaldatud intervjuus. 36-aastase Kuroneni ja 51-aastase Vanhaneni suhe sai läbi mõne nädala eest, kuid on endiselt tähelepanu all Soome meedias, kus Kuronen südant puistab.

Vanhanen, varem abielus olnud ja lahutanud kahe lapse isa, on kommentaaridest keeldunud. Soome seksikaimaks meheks nimetas teda Prantsuse president Jacques Chirac.

Kuroneniga tutvus Vanhanen internetis.

Varem on Soome meedias märgitud, et Vanhaneni ja Kuroneni suhtele said saatuslikuks just viimase intervjuud, milles ta rääkis avameelselt oma taustast, perest ja unistustest. Viimaste hulgas oli ka abiellumine, mis ei olevatki Vanhanenile meeldinud. Paari hästi tundvate inimeste arvates oli lahkumineku oluliseks põhjuseks see, et suhe oli algusest peale keeruline, kuna neil polnud piisavalt ühist aega.