Tallinna ühistranspordist…

Teema: Mis on lahti Tallinna ühistranspordiga??? 10.11.06 14:16
Väga nördinud bussisõitja
Kas keegi asjapulkadest selgitaks, mis toimub? Miks bussid ei käi? Kelle jaoks eksisteerivad graafikud, kui bussid nendest absoluutselt kinni ei pea?
Konkreetne näide Lasnamäelt. Täna hommikul oli vaja sõita nr. 54-ga (Mereakadeemia-Autobussijaam) bussijaama. Olin koos väikese lapsega. Priisle peatuses oli väljumisaegadeks märgitud 9.26 ja 9.48. Bussi ei tulnud kuni kella 10-ni, rohkem polnud võimalik oodata ja leidsin teise lahenduse. Seda bussi ootas palju inimesi, enamik neist läks takso peale. Kes kompenseerib neile taksosõidu kulud?
Ja see pole mingi üksikjuhtum, vaid igapäevane asi. Bussid lihtsalt ei tule. See, et näiteks Lasnamäelt Linnamäe teelt hommikul kella 8-9 vahel ei lähe poole tunni jooksul kesklinna poole ühtegi bussi, on täiesti tavaline.
Tahaks teada, mis toimub!? Sellise viletsa ühistranspordikorralduse taustal mõjuvad linnaametnike üleskutsed busse kasutada kõige räigema mõnitamisena.

Huvitav oleks teada, kui kõik need inimesed, kes selle tõttu, et bussid ei tule, on sunnitud taksoga sõitma, nõuaksid oma taksoarvete kompenseerimist, kas see paneks asjapulki ennast liigutama ja normaalset ühistransporti tagama?