Tantsud tähtedega» jätab ühe pühapäeva vahele

15:55

Seoses Tallinnas peetava traditsioonilise võistlustantsu maailma karikavõistluste etapiga Tallinn Open Cup lükkub 26. novembri «Tantsud tähtedega» detsembrisse, sest mitmed treenerid-tantsijad löövad võistlustel kaasa.

«See on maailma karikavõistluste sarja kuuluv üks igakuistest võistlustest, mida juba mitu aastat peetakse Saku Suurhallis,» rääkis «Tantsud tähtedega» pressiesindaja Heili Klandorf SL Õhtulehele.

Tegu on Eesti aasta suurima tantsusündmusega. «Osa saatepaaridest esinevad seal ka, aga kes täpselt, veel välja öelda ei saa,» kahetseb Klandorf. Üks on aga selge – lisaks juba viimases saates väljakuulutatud paarile Olga Kosmina ja Mikk Saar osaleb õhtusel pidulikul üritusel teisigi paare. «Kuna pole veel sada protsenti kokku leppinud, ei julge neid esialgu välja öelda.»

Võistlustulle astub enamiku saates kaasa löövate treenerite õpilasi, kuid parimate kohtade eest astub pühapäeval ise standardtantsudes võitlusse ka Veiko Ratas (Vilja Savisaare partner), kes päev varem koos oma partneri Helena Liiviga Taanis standardtantsude MM-tiitlit püüab.

26. novembril ei jää tantsud tähtedega siiski ära – eetrisse jõuab tantsufilm «Shall We Dance», mille peaosades säravad Richard Gere ja Jennifer Lopez.