Te lihtsalt peate seda lugema…

Te lihtsalt peate seda lugema…
Märksõnad

Te arvatavasti ei ole juba sajandeid mitte ühtegi raamatut kätte võtnud. Võib-olla pole teil aega. Võib-olla teile meeldiksid pildid raamatus? Või te lihtsalt pole leidnud midagi, mis teile huvi pakuks?
 

Raamatu nimi on “Mängult on päriselt”. Autor Diana Leesalu. Raamat räägib päriselust. Sündmused toimuvad enamajolt Tartus. Ehk siis meile, eestlastele, kodune raamat, kui nii võib öelda.

Raamat on kohuvatavalt otsekohene, reaalne ja karmilt aus. Võid seda lugeda tundide viisi, märkamata, mis su ümber toimub, sest raamat lihtsalt haarab endasse. Kui peadki vahepeal lugemise katkestama, siis ei jõua sa lihtsalt ära oodata järgmist hetke, mil saad oma kalli raamatu jälle kätte võtta ja jätkata sealt, kus sul pooleli jäi.

Nagu raamatu tagakaanel öeldud, on see raamat 100% siin ja praegu. Kohati vaimukas, kohati ehmatavalt reaalne. Igati väärt teos, mille ma endale soetasin (ma ei käinud seda raamatukogus võtmas). Hind ei ole ka eriti hull (mina sain 149.-).

Kui siiani olete hõljunud kuskil helesinistes või roosades pilvedes, siis see raamat toob teid tagasi karmi, reaalsesse, kohati julma ja valusasse reaalsusse.

Autor: Mirjam