Urmas Ott tuleb tagasi teleekraanile

Eesti Ekspress

Urmas Ott tuleb tagasi teleekraanile

Autor: Heidit Kaio (03.04.2007)
Urmas Ott tuleb tagasi teleekraanileKANAL2

Raskest haigusest paranev Urmas Ott peab plaani sügisel tööle naasta.

Urmas Oti telesaateid produtseerinud Raivo Suviste kinnitab, et nad on Otiga asja arutanud ning koostööks “mõtteid on”. Praegu pole need veel väga konkreetsed, sest telekanalid alles hakkavad järgmise hooaja plaane tegema. “Kuu või pooleteise pärast on pilt selgem,” ütleb Suviste.

Oti tervis – mis haigust ta põeb ja kas ta üldse saab teletöö juurde tagasi pöörduda – on terve talve olnud hoogsate kuulujuttude teema. Ott ise on talle omaselt keeldunud vastamast mis tahes tervist ja eraelu puudutavatele küsimustele. Lähemad sõbrad on Oti palvel saladust hoidnud.

Salapärasus on aga kuulujuttudele ainult tuult tiibadesse andnud ja isegi Otilt endalt on otse küsitud, et kas ta põeb aidsi.

Oti sõprade sõnul on ta praeguseks tõsised terviseprobleemid seljatanud. Ta on rõõmsameelne ja ergas (mida on kuulda ka alljärgnevast telefoni­intervjuust). Nädala alguses, kui Eks­press maestrole helistas, ajas ta linnas töiseid asju.

Urmas Ott: “Oo, mul on erakordselt hea meel! Kas tõesti helistab Eesti Ekspress, meie börsiettevõte! Fantastiline! Eesti Ekspress – see ongi meie Nokia!” Oti hääl kähiseb pisut, see on pärandus pussitamisest seitse aastat tagasi. Üks seitsmest noahoobist tabas teda kõrri.

“Ma saan aru, et teie tervis on sedavõrd hea, et saate uuest hooajast teleekraanile naasta?”

“Ma ei kujuta ette, et ee… ma ei tea. Öelge, miks ma peaksin selliseid küsimusi arutama? Raha te ka ei anna. Minul ei ole tähelepanu vaja.” Ott on lustakas ja lõõpiv.

 LOE EDASI EESTI EKSPRESSIST