Valgustatud Rakvere….

 

Valgustatud Rakvere kuulutati fotovõistluse objektiks

05.12.2006

Rakvere Linnavalitsus kuulutab välja amatöör- ja pressifotovõistluse “Valgustatud Rakvere”, mille eesmärk on saada heatasemelisi fotosid valguspargi valmimisel linnale lisandunud tuledesärast.

Võistlustöödeks on fotod Rakvere valguspargist, mis hõlmab Vallimäge, Kolmainu kirikut (Pikal tänaval), Jumalaema Sündimise Õigeusu kirikut (Tallinna tänaval) ja Rakvere teatrit, samuti fotod keskväljakust ja teised fotod, mis näitavad Rakvere linnakeskkonda õhtuses ja öises valgustatuses.

Võistluse peaeesmärk on saada heatasemelisi fotosid Rakvere linna info- ja esitlusmaterjalide koostamiseks, ent samuti stimuleerida väljaandeid linna valgustuse esitlemisele. 

Võistlustöödeks pressifoto kategoorias on nii valgustatud Rakvere esitlused fotoseeriatena kvaliteetpaberil perioodilises väljaandes, samuti teised avaldatud pressifotod ning avaldamata, kuid fotograafi meelest huvitavad pressifotod. Samas pakutakse osalemisvõimalust ka tavalisele pildistajale, kusjuures erinevalt pressifotograafidest ei nõuta neilt tingimata koos paberil piltidega nende digitaalseid versioone.

Võistlustöid oodatakse Rakvere Linnavalitsusse hiljemalt 20. detsembriks 2006 märksõnaga “Fotovõistlus “Valgustatud Rakvere”. Posti teel saatmise korral loetakse esitamisajaks postitamise kuupäev postitemplil. Fotovõistluse tulemused tehakse teatavaks hiljemalt 12. jaanuaril 2007 a.

Auhinnafond on 30 000 krooni ja see jaguneb järgmiselt:
Parim valgustatud Rakvere esitleja 10 000 kr (väljaandele)
Parim avaldatud pressifoto 7000 kr (väljaandele)
Parim avaldamata pressifoto 4000 kr (fotograafile)
Harrastusfotograafide kategoorias
I koht 4000 kr
II koht 3000 kr
III koht 2000 kr 

Korraldajal on õigus vastavatasemeliste tööde puudumisel jätta auhind välja andmata.

NB! Suurema pildi vaatamiseks klikka ükshaaval piltidele, usu saab kaunim!!!
 
Fotod: Jaanus Nurmoja, Rakvere Linnavalitsus
 

Jaanus Nurmoja
info ja avalike suhete spetsialist
Rakvere Linnavalitsus
tel. +372 322 58 87
GSM +372 53 41 13 83
fax +372 322 58 71
jaanus.nurmoja@rakvere.ee
www.rakvere.ee