VE: Gurtðenko, Ljudmilla – vene filmidiiva

Ljudmila Gurtðenko tõenäoliselt viimast korda Eestis
30.12.2003 08:06PM Online

Aastavahetusel annab Tallinna Radisson SASis enda sõnul viimase Eesti kontserdi legendaarne vene filmidiiva Ljudmila Gurtðenko, kirjutab SL Õhtuleht.

Radisson SAS Hotell on Ljudmila Gurtðenkole, ta abikaasale Sergei Seninile ja kahele koerakesele tuttav paik juba mullusest aastavahetusest ja kevadest, kui diiva Eestis kontsertturnee andis. «Juba kolmas kord, kui Radisson Tallinn on meile kodu,» ütleb 68-aastane Gurtðenko, kes saabub teisipäeval Lätist Tallinna. «Artisti kodu ongi ju ratastel ja hotellis.»

1956. aastal filmiga «Karnevaliöö» tuntuks saanud estraaditähele oli lõppev aasta töörohkem kui mullune: «Aastatega läheb ikka kiiremaks. Palju esinemisi, uut ja huvitavat. Vaid selles kuus oli 14 kontserti Saksamaal, peale nende Lätis, Ukrainas, kodus Venemaal, televisioonis,» võtab diiva aasta kokku.

Radisson SASi müügijuht Anna-Kai Tõrs kinnitab, et aastavahetuse peaesinejat on ootamas ta lemmik, mere- ja vanalinna vaatega nurgapealne sviit. «Kuna proua Ljudmila on meil juba mitu korda peatunud, siis me teame tema erisoove ja peame neid meeles,» kinnitab Tõrs.

«Gurtðenko on öelnud, et see on tema viimane avalik esimene Tallinnas. Rohkem ta ei plaani siia tulla,» märgib Tõrs. Kui mullu oli aastavahetus Ljudmila Gurtðenkoga Radisson SASis välja müüdud peamiselt vene turistidele, siis tänavu tuli loetud arv 1815-krooniseid peopileteid ka vabamüüki.

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.