EMA Merekool kutsub

Pressiteade

29.06-01.07.2007 toimuvad Narvas Eesti Mereakadeemia Merekooli II erialapäevad. Üritus on ellu kutsutud merenduserialade propageerimiseks ja populariseerimiseks.

Esimene erialapäev toimus Orissaares Illicu Cup`i raames, teise ürituse korraldamiskohustused on Narva 6. Keskkooli merendusklassi ja Noorte Mereklubi kanda. Erialapäevade peakorraldaja on EMA Merekooli täiendõppe osakonna juhataja Vello Meristo.

Üritusel osalevad Merekooli ning merekooli merendusklassid esindused. Nimelt on Merekooliga sõlminud lepingu 10 gümnaasiumi ja põhikooli, kes viivad läbi kutsealast eelõpet koolide juurde loodud merendusklassides EMA Merekooli õppekavade alusel.

Kokku tullakse mitmest Eestimaa paigast: Tallinnast, Saaremaalt , Muhumaalt, Pärnumaalt, Kihnust, Hiiumaalt, Kundast ja muidugi Narvast. Üritus avatakse tervituskõnedega külaliste poolt ja piduliku rongkäiguga Narva linnas. 3 päeva jooksul toimuvad kutsevõistlused merendusalase teooria ja praktika tundmises, külastatakse Narva ja Narva-Jõesuu vaatamisväärsusi, kuulatakse kontserti. Samas on kõigil Narva noortel võimalus tutvuda õppimisvõimalustega EMA Merekoolis.

Üritust külastavad Narva linnapea Tarmo Tammiste, Narva haridusteenistuse juhataja asetäitja Jelena Vassiljeva, Eesti Mereakadeemia rektor Peeter Järvelaid, merekooli ja merendusklasside direktorid.

Pressiteate edastas

Sirje Medell

EMA Merekooli huvi- ja projektijuht

Mob: 5254912

sirje.medell@merekool.edu.ee

Täiendav info peakorraldajalt

Vello Meristo

Tel: 655 32 45

Mob: 53 448 871

vello.meristo@merekool.edu.ee

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.