Imetablett

Imetablett võib tõsta keskmise eluea 120 aastani

GLASGOW, 25. juuni (EPLO) – Šotimaal testitakse imetabletti, mis võib tõsta inimese keskmise eluea 120 aastani.

Imeravimi loojate sõnul aeglustab tablett vananemise märke, parandades ja taastades organismile omast kaitsevõimet, kirjutab Šotimaa väljaanne Daily Record.

Tabletis on proteiinependümiin, mida aju toodab ja mis stimuleerib keha, tootes haigustega võitlevaid antioksüdante. Neid leidub ka puuviljades ja juurviljades, ning need võivad võidelda meie kehale tekkiva kahjuga, kui keha vananeb.

Teadlaste sõnul on tabletil kehale sama efekt, mis 15 kilo puu- ja juurviljade söömisel päevas. Sellest juhindununa leiavad teadlased, et tablettide söömine tõstab keskmist eluiga 75 aastalt 120-le.

USA farmaatsiatehase CereMedix president, šotlane Steve Parkinson ütles, et igaüks, kes tabletti võtab, tunneb end paremini ja tal on enam energiat. „Patsientidele keemia sisse pumpamise asemel anname neile looduslikku ravimit,” lisas ta.

Edinburghi ülikoolis kavatsevad teadlased testida ravimit inimestel, kellel on kopsuhaigusi. Ülikooli professor Bill MacNee ütles ka, et sel tabletil võib olla efekt Alzheimeri tõvele ja infarktidele.

Allikas
Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.