Korteriühistud on alustanud Kohtla-Järve soojusega lepingute sõlmimist.

(09:35 03.12.2002)

Korteriühistud on alustanud Kohtla-Järve soojusega lepingute sõlmimist

Uudise pilt

Kuus senist probleemset korteriühistut on sõlminud Kohtla-Järve soojusega teenuslepingud, teatas ettevõte.

Soojusettevõte on sõlminud paari viimase nädalaga soojusenergia ostu-müügilepingud 6 senise probleemse korteriühistuga (Põhja allee 11, Metsapargi 6, Estonia pst. 19, Estonia pst. 20 Kohtla-Järvel ja Hariduse 10 ja 16 Jõhvis).

Sõlmimisel on lepingud veel 13 korteriühistuga.

„28. novembri õhtul kell 21.00 jõudsime lepingu sõlmimiseni ja soojusvarustuse taastamiseni kõige probleemsema korteriühistuga Estonia pst. 20 Kohtla-Järvel, kelle juhatusse kuulub ka Ida-Virumaa korteriühistute liidu juhtpersoon Vladimir Juðkov,“ ütles AS Kohtla-Järve Soojus kliendihaldur Roman Villo. „Kutsume veelkord kõiki seni veel soojuse ostu-müügilepingut mittesõlminud korteriühistuid seda kiiresti tegema, et vältida majade külma jäämist. Selleks tuleb korteriühistute juhatustel helistada Kohtla-Järve Soojuse telefonil 071 56 155 ja kokku leppida kohtumine lepingu sõlmimiseks,“ lisas ta.

Kohtla-Järve soojus alustas 15. novembrist Jõhvis ja Kohtla-Järvel siiani ettevõttega soojusenergia ostu-müügilepingut mittesõlminud elamute soojusseadmete (sh. mõõtesüsteemide) ja soojustarbimise kontrolli. Analoogne kontroll viidi läbi ka 2002. a. kevadel kui vormistati üle 200 soojusenergia omavolilise tarbimise akti.

Allikas
Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.