Korteriühistute infopäev Jõhvis

Ühistute aktuaalsetest probleemidest lähtuvalt korraldab Eesti Korteriühistute Liit korterelamute renoveerimisalase infopäeva Jõhvis!

Leidmaks lahendusi ühistutes esile kerkivatele küsimustele korraldab Eesti Korteriühistute Liit homme, 23. mail 2002. a., Jõhvis korterelamute korrastamisalase infopäeva “Katus, küte ja elekter”, mis toimub üle-eestilise infotuuri raames.

Eesti Korteriühistute Liidu korraldatud samalaadsetel infopäevadel Tallinnas, Pärnus, Tartus, Rakveres, Põlvas, Võrus, Paides ja Narvas näitasid korteri- ja elamuühistute esindajad, et neil on suur huvi saamaks teadmisi ja kuulata asjatundjate nõuandeid korteriühistute energiasäästlikuks renoveerimiseks.

Ühistu juhtide huvidest lähtuvalt on infopäevade programmi valitud hetke kõige aktuaalsemad teemad:

– Lahendused kütte- ja soojaveesüsteemide reguleerimiseks – Elektriohutusseadusest tulenev elumajade korraline kontroll – Korruselamute elukvaliteeti parandavad tehnoloogiad (katused, fassaadid, rõdud)
– Kinnitustarvikute kvaliteet sõltuvuses renoveerimiskuludega

Infopäev Jõhvis toimub:
23. mail 2002, algusega kell 15.30
Jõhvi Kultuurikeskuses (konverentsisaalis), aadressil Pargi 40, Jõhvi

Osalema on oodatud kõik korteri- ja elamuühistute esimehed ja liikmed ning teised huvilised!

Osavõtt infopäevast kõigile tasuta!

Eesti Korteriühistute Liit on korteriühistuid ühendav organisatsioon, mille eesmärk on esindada ja kaitsta korteri-ja elamuühistute huve Eesti Vabariigi tasandil, ühtlustada korteri-, ja elamuühistute tegevust, abistada korteri-ja elamuühistuid nende ees seisvate ülesannete lahendamisel, koostada ja rakendada üldriiklikke ja kohalikke arendus- ja koolitusprojekte.

1996. aastal loodud Eesti Korteriühistute Liit on alates 1997. aasta septembrist Rahvusvahelise Korteriühistute Liidu (ICA Housing) ja 1998. aasta novembrist Euroopa Liidu Elamumajanduse Ühenduse (CECODHAS) liige.

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.