Korteriühistute infopäeva Narvas

Eesti Korteriühistute Liidu pressiteade: 13.05.02

Eesti Korteriühistute Liit korraldab üle-eestilise energiasäästualase infotuuri “Katus, küte ja elekter” raames infopäeva Narvas.

Eesti Korteriühistute Liit korraldab Narvas 16. mail 2002. a. venekeelse energiasäästualase infopäeva korteri- ja elamuühistute esimeestele ja tegevdirektoritele teemal “Katus, küte ja elekter”.

Samalaadsed infopäevad Tallinnas, Pärnus, Tartus, Rakveres, Põlvas, Võrus ja Paides näitasid, et korteri- ja elamuühistutel on suur huvi saamaks teadmisi ja kuulata asjatundjate nõuandeid korteriühistu energiasäästlikuks renoveerimiseks.

Infopäevadel käsitletakse alljärgnevaid teemasid:

– Lahendused kütte- ja soojaveesüsteemide reguleerimiseks – Elektriohutusseadusest tulenev elumajade korraline kontroll – Korruselamute elukvaliteeti parandavad tehnoloogiad (katused, fassaadid, rõdud)
– Kinnitustarvikute kvaliteet sõltuvuses renoveerimiskuludega

Infopäeva toimumisaeg ja -koht:

NARVA

16. mai 2002, algusega kell 15.30
Narva Kutseõppekeskus (konverentsisaal)
Kreenholmi 45, Narva

Osavõtt infopäevast on korteri- ja elamuühistutele tasuta!

Samalaadne venekeelne infopäev toimub ka Jõhvis 23. mail 2002, Jõhvi Kultuurikeskuses.

Eesti Korteriühistute Liit on korteriühistuid ühendav organisatsioon, mille eesmärk on esindada ja kaitsta korteri-ja elamuühistute huve Eesti Vabariigi tasandil, ühtlustada korteri-, ja elamuühistute tegevust, abistada korteri-ja elamuühistuid nende ees seisvate ülesannete lahendamisel, koostada ja rakendada üldriiklikke ja kohalikke arendus- ja koolitusprojekte.

1996. aastal loodud Eesti Korteriühistute Liit on alates 1997. aasta septembrist Rahvusvahelise Korteriühistute Liidu (ICA Housing) ja 1998. aasta novembrist Euroopa Liidu Elamumajanduse Ühenduse (CECODHAS) liige.

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.