Laagrisuve avalöök Remniku laste­ ja noortelaagris

Lastekaitse Liidu pressiteade: 08.06.02

10.­15. juunil 2002 toimub Remniku laste­ ja noortelaagris Lastekaitse Liidu projektide “Avatud uksed” ja “Ei vägivallale” Suur Suvelaager.

Suurde Suvelaagrisse on koondatud eelpoolnimetatud projektides osalevad alaprojektid, et saada tagasisidet seni tehtud tööst, soodustada projektide omavahelist koostööd ning soodustada ja toetada laste igakülgset arengut.

Laagris osaleb 200 last üle Eesti ning 9 last Rootsi toimetulekuraskustega peredest organisatsiooni Susan Gunillasdotter Collins vahendusel.

Projekt “Avatud uksed” koondab endas 10 päevakeskust üle Eesti, mille tegevuses osalevad lapsed on enamasti toimetulekuraskustega peredest ning sageli probleemse käitumisega.

Projektis “Ei vägivallale” osaleb 13 kooli erinevatest Eestimaa paigust. Selles projektis osalevad lapsed tegelevad koolivägivalla ennetamisega.

Laagris pakutakse lastele erinevaid lühikursusi nagu esmaabi, lilleseade, breiktants, seikluskasvatus, suhtlemistreening ning koolivägivalda käsitlev rühmatöö “Ei vägivallale”.

Lisaks toimub igal õhtul meelelahutuslik programm, näiteks loodusteemaline üritus “Wild Look”, lõkkeõhtu, stiilipidu “Heaven and Hell” koos tuntud üllatusesinejaga ning “Remniku Eurovisioon 2002”. Veel korraldatakse seoses käimasolevate jalgpalli MM võistlustega Remniku jalgpalli MM ning suur teatevõistlus, kus osalevad kõik lapsed.

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.