Maapiirkonna interneti püsiühendustest

Eesti Telefon toob turule uue maapiirkondadele mõeldud interneti püsiühenduse

Esmaspäev, 01. juuli 2002, 11:30 PRESS.COM (ETA-0075 01.07.2002 2002.07.newsin.base64 ETA Online News)

AS Eesti Telefoni pressiteade: 01.07.02

AS Eesti Telefon pakub alates tänasest, 1. juulist uut traadita interneti püsiühendust Atlas RDSL, mis on mõeldud eeskätt maapiirkondades kasutamiseks.

Eesti Telefoni interneti- ja andmesidetalituse direktori Olav Harjo sõnul on Atlas RDSL mõeldud kasutamiseks piirkondades, kus puudub kaablivõrk, kuna tavapäraste juhtmete asemel toimib uus ühendus raadiolainete abil. “Eesti Telefon on tehnilise võimaluse korral valmis pakkuma Atlas RDSL teenust kõikjal, kus ühest piirkonnast koguneb vähemalt kümme teenusesoovijat,” selgitas Harjo. “Atlas RDSL annab hea võimaluse kasutada soodsat ja senisest kiiremat interneti püsiühendust ka maapiirkondade elanikel.”

Atlas RDSL on mõeldud eeskätt eraklientidest kodukasutajatele ning väikestele äriklientidele. Uue internetiühenduse allalaadimiskiirus on kuni 256 kilobitti sekundis ning üleslaadimiskiirus kuni 128 kilobitti sekundis, kuid tegemist on garanteerimata kiirustega, mis sõltuvad raadiolevi tingimustest ja raadiokanaliga ühendatud klientide internetikasutusest. Atlas RDSL kasutaja saab ka tasuta e-posti aadressi, tasuta kodulehekülje püstitamise võimaluse ja tasuta kettaruumi Atlase serveris e-posti (kuni 5 MB) ja kodulehekülje (kuni 5 MB) hoidmiseks.

Piiramatut internetikasutust võimaldava Atlas RDSL liitumistasu on 2006 krooni ja kuutasu koos RDSL kliendiseadme renditasuga 645 krooni. Atlas RDSLi kohta saab infot Atlase koduleheküljelt http://www.atlas.et.ee või Eesti Telefoni kliendiinfo tasuta telefonilt 165.

Ain Parmas
Meediasuhete juht
AS Eesti Telefon
Telefon 639 7236
GSM 050 12 614
E-mail ain.parmas@et.ee

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.