Näitus “Auto 2002”

Jõhvi Linnavalitsuse pressiteade: 30.08.02

Täna keskpäeval Jõhvi Linnavalitsuses Jõhvi linnapea Aavo Keerme pressikonverentsi näitus “Auto 2002″ avades ütles: ” Möödunud aastal korraldatud näitus näitas, et see on rahvale vajalik ja seepärast me teeme näituse korraldajatega tõhusat koostööd.

Loodame, et näitus “Auto 2002″ tuleb Jõhvis veelgi parem kui möödunud aastal, selleks olemegi tegijad ja osalised täna siin, et kõik lõpuni selgeks rääkida.”

Autode näituste korraldamine on saanud elu paratamatuks osaks, ütles Näituse “Auto 2002” organiseerija Oleg Salundo. Tänavu korraldasime näitusi Võrus, Narvas, Kuressaares ja lõpetame Jõhvis kaks päeva kest- va näitusega 6-7 septembril. Jõhvis toimub lõpetamine seepärast, et möödunud aastal läks automüüjatel siin väga hästi.

Kohapeal sõlmiti 18 automüügi lepingut. Tänavu on aga osavõtvaid firmasid veelgi rohkem. Seni on juba registreerinud 17 automüügifirmat. Oma tehnikat demonstreerivad ka politsei ja Päästeamet.

Rongkäik toimub Vabariikliku politseiorkestri saatel- läbi linna. Algus kell 11.00. 06. septembril ja näituse külastamine jätkub ka järgmisel päeval. Lapsed saavad sõita elektriautodega. Lapsed saavad ka liiklus-kasvatust. Näituse külastamine tasuta.

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.