Neeruti Selts kavandab… (VT)

Neeruti Selts kavandab põkkumist, ajuraginat ja Pariisi-retke

Teisipäeval, 17. septembril kell 11 kutsub Neeruti Selts naabervaldade koduloo-, tal(g)uturismi ja koduhoidmise ning -tekitamise huvilisi ühispõkkumisele ehk mõttevahetusele seltsi peakorterisse Kadrina Rahvamajas.

Põkkumine, mida me ei taha nimetada kroonulikult seminariks või konverentsiks, peaks kulgema mitme etapina ja mitte loengute, vaid mõtete jagamise ja vahetamise vormis.

Alustuseks räägib Neeruti Selts(kond) oma töödest-tegemistest-tahtmistest, seejärel anname sõna naabritele nende tegudest ja plaanidest teadasaamiseks. Tubase osa lõpetavad mitme toetust jagava ameti esindajad, kes annavad teada ja jagavad nõu, kuidas meie mõtteid taotlusteks ja projektideks vormida – on ju praegu projektide kirjutamise kõrgaeg.

Järgneb põkkumise vabaõhuosa ehk paaritunnine õppedessant läbi Neeruti mägitaiga, kus näeme nii probleeme kui ka nende lahendamiskatseid.

Pääs Pariisi (puhkekülla) on viisavaba, seal kosutame end Neeruti Seltsi sünnipäevasupiga, võtame kokku päevamõtted ja ehk lepime kokku ka järgmise põkkumise aja, koha ja teema.

Teisipäevase põkkumise ajakavas on esimene tund (kella 11-12) mõeldud tutvumiseks väljapanekuga stendidel, kell 12 algab jutuosa.

Kell 15 stardime Neeruti-Pariisi retkele, kus võib osaleda ka pereautodel. Eririietust vaja ei ole, sest kui ilm halvaks pöörab, korrigeerime marsruuti. Buss Pariisist Kadrinasse väljub kell 18.

Ootame kõiki virulasi ja teisigi, kel on mõtteid ja/või tegusid pakkuda või leidub muidu toetamishuvi.

Info telefonil 055 525 314 (Enn Loik) või 055 525 348 (Lea Koppel).

Enn Loik

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.