Politsei kutsub vabatahtlikke avaliku korra kaitsele

Viie tunniga pooltuhat vabatahtlikku

www.DELFI.ee
29. aprill 2007 3:17

Politsei vapp

Alates kella laupäeval kella 21st on politseisse pöördunud ligi viissada vabatahtlikku, kes on huvitunud abipolitseinikuna politseitöös osalemisest.

Viimase viie tunni jooksul on politsei vabatahtlikelt saanud ligikaudu 400 e-kirja, abipolitsei infotelefonil on kõnesid olnud üle 80. Tõenäoliselt on helistajaid olnud rohkemgi, kuid kuna esmane vestlus vabatahtlikega võtab vähemalt viis minutit, on liin sageli hõivatud. Abipolitseinikuks saab registreeruda telefonil 612 3030 ning elektroonselt aadressil vabatahtlik@pohja.pol.ee.

Tallinnas toimunud vandalismiaktides osalenute tuvastamiseks on politsei loonud veebilehe tuvasta.politsei.ee. Seal on nähtaval Tallinna vandalismiaktides osalenud isikute fotod, mis on politseile pealtnägijate poolt edastatud. Fotodel olevate isikute äratundjatel palume kommentaaridesse kirjutada isiku nimi või muu informatsioon, mis aitaks politseil isikut tuvastada. Sama keskkonna kaudu on lehe kasutajatel võimalik politseile saata ka enda tehtud fotosid.

Põhja politseiprefekt Raivo Küüt tänab kogu Eesti politsei nimel kõiki, kes on pakkunud politseile abi ja avaldanud toetust.

www.DELFI.ee
Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.