Projektikonkurss hoolekande, õppimise, sportimise ja vaba aja veetmise tingimuste parandamiseks

Info projektikonkursi kohta, mis võiks www.virumaa.ee lugejatele huvi pakkuda.

Hasartmängumaksust regionaalsete investeeringutoetuste andmise programm (EAS) rahastab regionaalseid investeeringuid hoolekande, õppimise, sportimise ja vaba aja veetmise tingimuste parandamiseks laste, noorte, perede, vanurite ja puuetega inimeste jaoks. Toetust antakse ehitus-, rekonstrueerimis- ja remonttöödeks hoonetes või rajatistes, et parandada avalike teenuste kättesaadavust ja kvaliteeti toetuse sihtgrupile.

Eelnevalt on sealt toetust saanud näiteks koolid ja lasteaiad, kultuuri- ja noortekeskused, hooldekodud, haiglad, perearsti punktid, spordikeskused, jalgpalliklubid, külastuskeskused, sanatooriumid jne.

Taotleda saavad MTÜd, SAd, KOVid ja valitsusasutuse hallatavad riigiasutused.

Maksimaalne taotletav summa on 500 000 krooni. Oma-ja/või kaasfinantseerimine peab moodustama vähemalt 15% projekti üldmaksumusest.

Taotluste esitamise tähtaeg on 15. veebruar 2008.a. 

Projektiideede sobivust konkursile saate testida aadressil www.projektid.ee/idee (tasuta). Lähema info konkursi kohta leiate: www.projektid.ee/reg_investeering.

Info edastas Projektiekspert OÜ, mis on viis aastat edukalt tegutsenud Eesti kapitalil põhinev firma. Peamine teenus on projektide koostamine toetuste taotlemiseks fondidelt.

Lugupidamisega
Markus A. Kõiv
juhataja
Projektiekspert OÜ

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.