Sisekaitseakadeemiasse avatud uste päevale

Sisekaitseakadeemia kutsub õpihimulisi avatud uste päevale

Teisipäev, 19. märts 2002, 09:56 PRESS.ORG (ETA-98274 19.03.2002 2002.03.newsin.base64 ETA Online News)

Sisekaitseakadeemia pressiteade: 19.03.02

Homme, 20. märtsil algusega kell 11.00 korraldab Sisekaitseakadeemia lahtiste uste päeva.

Päev on mõeldud õppimisvõimalustega tutvumiseks kõigile noortele, kes tahavad tulevikus saada keskastme- või tippjuhiks päästeteenistuse, halduskorralduse, politsei, korrektsiooni või maksukorralduse erialal.

Avatud uste päeva avasõnad ütleb Sisekaitseakadeemia rektor Heiki Loot, õppeprorektor Eve Limbach tutvustab akadeemias õpetatavaid erialasid. Akadeemia tudengi-elust teevad ülevaate akadeemia üliõpilaste esindajad, kes peale avatud uste päeva esimese osa lõppu viivad läbi ka ringkäigu akadeemia territooriumil.

Iga Sisekaitseakadeemias õpetatavat eriala tutvustatakse akadeemia kolledz^ites kõigile huvilistele ka lähemalt, samuti on võimalik osa võtta eriala-spetsiifilistest esitlustest: politseikolledz^is saab tutvuda fotorobotiga, vaadata sõrmejälgede võtmist, samuti näha, kuidas saab eristada võltsdokumenti ehtsast.

Sisekaitseakadeemia on riigi rakenduskõrgkool, mis valmistab ette riigi- ja kohaliku omavalitsuse ametnikke ning korraldab nende täiendõpet. Akadeemia asub Tallinnas Pirita-Kosel, aadressiks Kase 61.

Annela Laaneots
Sisekaitseakadeemia kommunikatsioonijuht
tel: 696 56 40
e-mail: annela.laaneots@sisekaitse.ee

www.sisekaitse.ee

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.