Sugupuude näitus Rakveres

Sugupuude näitus Rakveres

 

Eesti Genealoogia Seltsi pressiteade: 15.05.2002

 

Eesti Genealoogia Selts avab 20. mail kell 12 Rakvere muuseumis aadressil Tallinna t. 3 näituse “Minu sugupuu Virumaal”

 

Näitus tutvustab suguvõsauurimise ajalugu Eestis ning harrastus-uurijate koostatud sugupuid ja suguvõsa-kroonikaid. Kohapeal antakse teavet, millest alustada oma suguvõsa uurimist, millistest ajalooürikutest ning trükistest kasulikku infot ammutada ja kuidas kogutud andmeid tervikuks vormida.

 

Näituse eesmärgiks on genealoogia tutvustamine ja arendamine Virumaal. Külastajatelt oodatakse informatsiooni enda koostatud suguvõsauurimuste kohta. Võimalik Eesti Genealoogia Seltsi Virumaa osakonna loomine. Praegu on EGeS-i osakonnad Tallinnas, Viljandis, Pärnus ja Saaremaal. Käesoleva aasta veebruaris Türil toimunud sarnase näituse tulemusel on moodustatud tugirühm Järvamaa osakonna loomiseks.

 

Näitus “Minu sugupuu Virumaal” jääb avatuks kaheks nädalaks ja on külastatav teisipäevast laupäevani 11-17. Pühapäeviti ja esmaspäeviti on muuseum suletud, välja arvatud 20. mai, mis on näituse avamise päev.

 

Täiendavatele küsimustele vastab Eesti Genealoogia Seltsi Tallinna osakonna juhataja Are Saarne telefonil 654 4551, mobiiltelefonil 050 39 488 või e-posti teel are.saarne@mail.ee

 

Kadi Orunuk, Eesti Genealoogia Seltsi pressiesindaja

 

Mobiiltelefon 051 923 596, e-post kadiorunuk@hotmail.com

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.