Tallinna Kristiine ristmikust

Linnaisad pakuvad Kristiine liiklussõlmele ehitada jalakäijate sild.
Miks peaks jalakäijad ristmiku ületamiseks ronima ületama 3-4-korruselise hoone kõrguse visuaalse monstrumi, kui on võimalik 1,5-korrust tänavapinnast allpool asetseva kergliiklustunneli kaudu liiklusõlm aastaringselt vähema vaeva ja ajakuluga ristmik ohutult “alistada”?
Tõsi, ka tunnel ahistab jalakäijat ja kergliiklejat, kuid on igal juhul jalakäijate sillast märksa inimsõbralikum.
Pealegi ei sega jalakäijate kergliiklustunnel ristmiku liiklusskeemi kaasajastamist.
Mõelgem veel kord, enne kui otsustate…
Vaata: https://www.err.ee/1610041774/tallinna-kristiine-ristmik-voib-saada-jalakaijate-silla

Postitatud rubriiki Viruka uidud. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.
  • Arhiiv