Tiit Vähi

Tiit Vähi sai laupäeval Ida-Viru aasta tegija auhinna

(09:10 11.06.2006)

Uudise pilt

Valge Hobu Klubi andis eile Sillamäe Sadama nõukogu esimehele Tiit Vähile üle Ida-Virumaa aasta tegija auhinna.

Valge Hobu Klubi juhatuse liige Raino Erlich ütles, et Tiit Vähit tunnustatakse Sillamäele sadama rajamise eest, mis on kaubavedude kõrval võimaldanud avada ka reisilaevaliini Sillamäelt Kotkasse, kirjutab Põhjarannik.

“Tiit Vähi on olnud ka eelnevatel aastatel aasta tegija auhinna pretendentide seas, kuid tookord leidis enamik klubi liikmetest, et enne Vähile tiitli andmist oleks õigem ära oodata sadama valmimine. Nüüd on sadam olemas, laevad käivad ja ma arvan, et selle Tiit Vähi teo tähendus Ida-Virumaa käekäigule muutub tulevikus üha olulisemaks,” märkis Erlich.

Tiit Vähi ütles, et on tänulik kõigile, kes on pidanud vajalikuks tema tegemisi tunnustada. “On kukkunud sedamoodi välja, et sel ajal kui ma poliitikas olin, olin ma paljude silmis küllaltki negatiivne tegelane, ent pärast seda kui alustasin äritegevust, olen saanud küllaltki palju tunnustust ja tänuavaldusi,” ütles Vähi.

Vähi sõnul on mullu sügisel avatud Sillamäe sadama arendamine kulgenud edukalt ja eesmärk on tõusta järgmiseks aastaks suuruselt teiseks sadamaks Eestis.

Eesti Päevaleht Online

xxx

Mehe ideed, tema meeskond ja ettevõtmised on juba aastaid kadestamist väärt…

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.