Tudengid, arhitektibürood, ehitusfirmad – NB!

Tudengid, arhitektid, ehitjad – pead tööle! 
Viiratsi valla Pihude pere saab paljude toetajate abil oma õnnetusest jagu. Hetkeprobleemiks on suurperekodu ehitusprojekti puudumine. Otsitakse sobivat, mõni firma on oma mõtteid selles osas pakkunud.

Lähemalt Andres Pihu 10-liikmelise pere uue kodu kohta.
Pereisa arvas talle omase tagasihoidlikkusega, et ta peab paratamatult kordusprojekti kasutama, sest kodu taastamiseks tuleb kopp-kohe-maasse-lüüa. Kauaks seda sooja ilma ikka jätkub. Pole seda kohast tüüpprojektigi lihtne leida…
Soovitav ruumiprogramm: uues kodus peaks olema 1-2 elutuba, 5 magamistuba, köök, sahver (ja kelder), pesu- ja tualettruumid.
Kaev ja saun on õues alles, osa laudast tuleb taastamisele.

Kel midagi varuks – Teid oodatakse!

PihudeMajaSöestunudSisuKoristus.jpg:  

Allakirjutanu arvab omalt poolt, et  uus maja peaks samuti olema viilkatusega, metsa äärde sobiv ja tagasihoidliku väljanägemisega.
Loomulikult keskküttesüsteemiga, vesivarustuse ja lokaalse kanalisatsiooniga.
Teretulnud on maakütte-ehitajate ettepanekud – aeg annab arutust.

Viiratsi vallas on abivalmis mehed,seda on juba nähtud-kuuldud. Kui Eestimaal on veel hingega  inimesi,kes oskavad Andres Pihule sobivaid pakkumisi teha, võivad nad asja ajada ka vallavanema kaudu.

XXX

Ma ei tahaks olla pealetükkiv, kuid kohal käies tundus, et üsna raske on sinna  ehitusprojekti leida. Võimatu see aga pole.
Sestap ka käesolevad read.

Maapere kodu peaks olema Eestimaad kaunistav. Vähemalt sedavõrd kui see oli endisaegse talukultuuri ajastul.
Pompöössed (ja karp) majad meie maastikku ei sobi, veel vähem üksikuna  ja külast eemal.

Paljud Eesti maapered vajavad abi oma eluaseme korrasatmisel.
www.virumaa.ee soovib pakkuda teile oma abi – avalikustame teie poolt meile saadetud maapere elamute eskiis- ja eelprojekte.
Loodame, et sellest ettevõtmisest võiks kujuneda mõningane andmepank igale abivajajale. Projektide eksponeerimine on meie poolt kõigile tasuta.
Et asi oleks korrektne, lisame igale projektile autori antud märgusõna, autori rekvisiidid avaldame/edastame vaid ostusoovijale.

Projektid saata  e-mailiga või isiklikult üle anda. Projekti seletuskirjale lisatud jooniste formaat võib olla jpg, dwg jt. Hea muidugi, kui projekt oleks CD-l.

www.virumaa.ee

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.