VE: Jänes, Laine – linnapea

Seeliku pikkus paigas, aga soengud jätavad soovida

Kaire Kenk, SLÕL, 26. veebruar 2005

Küsitletud moe- ja stiiligurud nendivad üksmeelselt, et iga aastaga on vastuvõtu ülekannet põnevam ja kunstniku silmale huvitavam jälgida. Ehkki tänavusel vastuvõtul üllatas neid ebameeldivalt, et paljude daamide soeng ei vastanud just päris täpselt väljapeetud tualetile. 

janes.jpg: Teet Malsroos
TARTU LINNAPEA LAINE JÄNES: «Üks vastuvõtu säravamaid daame. Jälgin presidendi vastuvõtu teleülekannet juba aastaid ja nii efektset linnapea ametiraha kasutust pole iialgi varem näinud.»

«Rõivastesse tunniajalise kontserdi järel tekkinud kortse ei tasu küll peljata. Naturaalsiidi ja linasesse tekivad kortsud kergesti, samas on need materjalid palju hinnalisemad kui kortsumatu polüester. Kes tõesti aga eestlaslikku perfektsionismi taga ajab, võiks vältida heledaid atlasskangaid – sellelt paistavad rõivakortsud kõige rohkem välja,» soovitab Anu Hint.

Tartu linnapea Laine Jänese efektse linnapea ametirahaga tualetti nimetavad moekunstnik Anu Hint, etiketiõpetaja Maaja Kallast ja EKA moekateedri õppejõud Anne Metsis üksmeelselt neljapäevase presidendi vastuvõtu üheks kõige säravamaks kleidiks. «Ausalt öeldes mõtlesin ma oma peokleidi ise välja, aga mul oli abiks väga hea stilist Jana Einard,» ei võta Laine Jänes kogu kiitust siiski enda õlgadele.

 

 

 

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.