VE: Poom, Mart – väravavaht

Watfordi treener Boothroyd: «Mart Poom on täiesti hull!»
22.10.2007
SLÕL
www.sloleht.ee

JALGPALL – Watfordi peatreener Adrian Boothroyd tõstis esile Mart Poomi kõrget töömoraali ja nimetas eestlase suhtumist «täiesti hullumeelseks».

Teatavasti ravib Poom parasjagu seljavigastust ja loovutas sestap ka üleeile koha väravas Richard Lee’le. Watford kindlustas liidrikohta Inglise esiliigas 1:0 võiduga Hull City üle.

Watfordi kodulehekülg avaldas aga reedel Poomi-teemalise usutluse Boothroydiga. «Mardi vigastus sunnib mind muretsema üksnes Mardi iseloomu tõttu. Kui ta ainult mängiks ja puhkaks, oleks ta terve kõigi kohtumiste eel,» sõnas Boothroyd.

Ta kirjeldas, kuidas on pidanud Poomi jõusaalist minema ajama – mitte sõnade, vaid kätega. «Ma ei tee nalja. Pean teda sealt füüsiliselt välja trügima, mattidelt ära tirima,» iseloomustas boss hoolealust. «Ta on professionaalsuse musterkuju, proff kõiges. Ta tahab harjutada iga päev, aga ma ei luba. Ta tugevus on samas ta suurim nõrkus.»

«Ta jõuab esimesena kohale, mõnikord isegi enne mind – aga mina olen siin juba hommikul kell 7.30. Ja loomulikult lahkub ta viimasena. Ta on täiesti hull! Ta teeb pidevalt midagi – venitab või tõstab raskusi.»

Eesti vutisõber teab, et Boothroyd pole sugugi esimene juhendaja, kes Poomi niimoodi tutvustanud. Ka Boothroyd ise teab, et ta pole esimene.

«Mõistagi tegime korraliku kodutöö. Nii oli temaga ka Sunderlandis ja Arsenalis. Arsene hoiatas mind, et me ei saa teda iial treeningutelt minema. Tal oli õigus: Mart leiab alati uue sissepääsu,» võrdles Boothroyd enda kogemust naaberklubi Arsenali juhi Arsene Wengeriga.

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.