VE: Putin, Vladimir Spiridonovitš – Kremli peremehe isa

Kremli peremehe isa oli vlasovlane?

Eesti Vabariigi ja Vene impeeriumi vahelises infosõjas on ilmselt Venemaa Euroopa Liidu survel varem või hiljem sunnitud taganema. Mis aga saaks našistide ideoloogiast kui saaks teatavaks hoolikalt varjatud fakt, et Vladimir Putini isa Vladimir Spiridonovitš Putin olnud vabatahtlik Andrei Vlasovi armees Russkaya Osvoboditel’naya Armiya, mis võitles fašistide poolel? Tsitaat:

Владимир Спиридонович Путин, отец нынешнего президента России Владимира Владимировича Путина, был офицером внутренних войск НКВД до 1941 года. В начале войны под Витебском сдался в плен немцам, а при создании генералом Андреем Власовым коллаборационистской армии, добровольно вступил в неё. В составе власовских формирований вместе с немцами принимал участие в карательных акциях против польского населения. В 1945 году В.С. Путин попал в плен к англичанам. Документы, свидетельствующие об этом, находятся в секретных английских архивах в Лондоне, где их и обнаружил Виктор Суворов.

Viktor Suvorov (kodanikunimega Vladimir Rezun) on sündinud 1947. aastal. Ta lõpetas Kalinini Suvorovi sõjakooli ja Kiievi kõrgema üldvägede komandöride kooli. 1970. aastast kuulus NLKP Keskkomitee nomenklatuuri. Töötanud sõjaväeringkonna staabi luurevalitsuse ohvitserina ja neli aastat GRU Genfi residentuuris. 1978. aastal põgenes Suurbritanniasse. Mõisteti Nõukogude Liidus tagaselja surma mahalaskmise läbi. Kirjastus Olion on tõlkinud eesti keelde mitmeid Viktor Suvorovi raamatuid:
1.) Enesetapp, 2.) Jäälõhkuja, 3.) Puhastus, 4.) Vabastaja, 5.) Võidu vari
Kui kasvõi ühe loetletud raamatu lühitutvustust lugeda, mõistab igaüks, miks Venemaa nii raevukas on. Sügavalt eksib Ain Seppik, et Eesti pole Venemaa jaoks TOP5 probleem. Eks ta püüab oma erakonna kohal hõljuvat riigivastasuse hõngu hajutada.

II Maailmasõja võitjate kirjutatud “ajaloole” ja sõjavõitja au oreoolile ülesehitatud Vene impeeriumi ähvardab vaimne kollaps. Osa oma raamatust «Gulagi arhipelaag» kirjutas Solženitsõn Eestis ja siit aidati toimetada see vabasse maailma. Kas nüüd ähvardab siit uus tont ajaloo mätsimisi? Vene opositsiooni Moskva meeleavalduse mahasurumise jõhkrus näitas kui väga Kreml kardab riigi sisese stabiilsuse pärast. Eesti aga kippuvat venelaste arvates kaudselt ajaloo kallale? Tulevik on tume. Mitte, et Eesti ühiskonda oleks tekkinud meeletu lõhe. Lõhe haigutas juba pikemat aega. Vaid Venemaa kodusõja oht on karm reaaalsus. Kodusõjas tuumariiki (v.a. 1993) pole veel ajalugu näinud.

PS. Miks N.Liidule väljaantud vlasovlast Vladimir Spiridonovitši maha ei lastud? Ehk oli põhjus selles, et ta oli topeltagent.
[Paar linki vene keelsetele refereeringutele otsestest allikatest Poola meedias]

Sildid: ,

Vaata lisaks: http//vaher.blogspot.com ;  

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.