VE: Statoil

Statoili lipud tulevad Shelli tanklatesse

Statoil võtab möödunud aasta märtsis alanud ostuläbirääkimiste lõppakordina Eestis üle 25 Shelli jaama. Praeguse seisuga on Statoili omanduses täpselt sama palju bensiinijaamu.

Esialgsete kavade kohaselt peaks Statoil võtma Shelli tanklate opereerimise üle 1. aprilli südaööl, kuid Shell Eestist kinnitati Virumaa Teatajale, et kuupäev ei pruugi veel lõplikult kindel olla.

Eesti Statoili turundusjuht Hede Luik kinnitas, et Statoilil on kavas ülevõetavas Rakvere jaamas teha mimeid muutusi. “Kütusemahutid viime maa alla ning kavas on ka kaupluseruumi tunduvalt ümber ehitada,” rääkis ta.

“Inimestel ei maksa Statoili tulekut karta,” ütles Luik. “Loodetavasti jääb Rakvere rahvas meie ärikultuuri ning kütustega rahule.”

Statoil kasutab oma kütustel Shellist erinevat kütuselisandit. “Meie kütustest tulevad näiteks bensiin 98 ja diislikütus otse Norrast Statoili rafineerimistehasest ja kogu kütuse toob Statoil ise Eestisse,” kommenteeris Luik.

Shelli klientide hulgas on tekitanud palju küsimusi kliendikaardiga teenitud punktide saatus. Selles osas ei osanud muretsejaid paraku keegi aidata.

“Ma usun, et Shell teavitab oma kliente, mida nad tegema peaksid, ning loodan, et klientidele antud lubadused kogutud punktide asjus täidetakse,” lausus Luik.

Shell Eesti kaardiosakonnast kinnitati, et nende firma on endale kohustused võtnud ning kui mingi selgus saabub, siis teavitatakse inimesi kindlasti varakult, et klientidel poleks vaja punktide realiseerimisel tormama hakata.

Statoili turundusjuhi Hede Luige sõnul on kõigile praegustele Shelli jaamade töötajatele tehtud tööpakkumine ka Statoili poolt: “Aega pakkumisele reageerimiseks veel on, aga loodame, et kõik tahavad jätkata ning et jaamade ülevõtmine toob kaasa positiivse muutuse ka töötajate jaoks,” tähendas ta.

Kui ülevõtmine teoks saab, hakatakse Shelli jaamu kohe Statoili värvidesse dekoreerima. Esialgsete hinnangute kohaselt loodab Statoil sellega hakkama saada 12 nädala jooksul.

Andres Pulver
andres.pulver@virumaateataja.ee

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.