VE: Türisalu pank

Türisalu pank on enesetaputuristide Meka
SLÕL Online, 17.01.2008
www.sloleht.ee

Türisalu pank
Arno Saar

Hingematvalt kauni vaatega Türisalu pank Harjumaal on viimase kümnendi jooksul muutunud Eesti enesetaputuristide Mekaks.

Kümme hukkunut viimase seitsme aastaga: naised, kes on läinud oma arust metsa pissile. Trikitajad, kelle võimed on edevusele alla jäänud. Lapsed, kes teinud vanemate tagant ärandatud autoga surmasõitu, kirjutab Eesti Ekspress.

Keegi ei tea täpselt, kui palju õnnetusjuhtumeid on kaldakaljul tegelikult olnud, sest päästeameti andmebaasidesse jõuavad ainult tõsisemad neist.

Samuti ei saa kunagi üle lugeda neid, kes siin oma elu bilanssi kokku lüües püksipõlved puhtaks klopivad ja siiski edasi võidelda otsustavad.

Valdav osa õnnetustest on Eestile omaselt toimunud purjus peaga. Enamasti puhkepäevadel. Surmaga lõppenud õnnetustest omakorda pooled on olnud teadlik tee lõpmatusse – sellele viitavad taskusse või armsama aadressil jäetud hüvastijätukirjad.

Ülejäänud õnnetused on aga seletatavad lihtsalt rumalusega.

Harku valla järelevalveinspektor Andrus Purje sõnul on neid juhtumeid, kus inimene on istunud panga serva peal, olnud liigagi palju.

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.