VE: Urb, Johann – Hollywoodi näitleja

Paris Hilton kiidab Johann Urbi ilu
Eveli Rebane
25.01.2008, www.sloleht.ee

MEGASTAARIGA: Üheskoos filmis mänginud Johann Urb ja Paris Hilton saavad omavahel hästi läbi. Johann on Parise arvates üks nägusamaid mehi, keda ta eales kohanud on.
Scanpix

Ameerika megastaari Paris Hiltoni sõnul on eestlasest Hollywoodi näitleja Johann Urb tema hea sõber ja üks nägusamaid mehi, keda ta oma elus kohanud on.

Üks maailma kuulsamaid kaunitare Paris Hilton räägib oma MySpace´i blogilehel äsja valminud filmist “The Hottie and the Nottie”, kus ta astub üles ühe peaosatäitjana. Tema kaasnäitlejate hulka kuulub teiste hulgas aga ka Tarmo Urbi poeg Johann. “Minu kaasnäitlejad Johann Urb, Joel David Moore ja Christine Lakin ei ole ainult suurepärased näitlejad ja oma rollidesse ideaalsed, vaid nad on ka lähedased sõbrad. Veetsin võtetel aega väga toredalt ega unusta nendega koos töötatud aega kunagi,” lisas Paris kolmapäeval oma blogilehele postituse.

Eile oma 31. sünnipäeva tähistanud Johann on seitsmel viimasel aastal osalenud ligi kahekümnes filmis ja teleseriaalis. “Johann ei ole ainult üks kõige nägusamaid mehi, keda ma eales näinud olen. Ta on ka väga realistliku mõtlemisega ja intelligentne. Temaga võtetel koos töötada oli puhas nauding. Ühtlasi on ta suurepärane laulja,” kiidab Paris.

Joel Moore’i nimetab Hilton üheks vaimukamaks inimeseks tervel maamunal. Moore olevat koguni nii osav koomik, et Paris suutis oma sõnul stseenide ajal vaevu tõsist nägu teha. Filmi teise peaosatäitja Christine Lakini kohta ütleb Paris, et too on üks armsamaid tüdrukuid, keda ta teab, ja väga andekas näitleja.

Komöödia “The Hottie and the Nottie” esilinastub USA kinodes 8. veebruaril. Kobarkino haldava Forum Cinemasi koduleheküljel seda edaspidi näidatavate filmide hulgas kirjas ei ole.

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.