Eesti Energia ja Kohtla-Järve Soojus alustasid uue koostööprojektiga

Alates 02.12.2002 alustas Eesti Energia klienditeeninduse ruumides Jõhvis, Keskväljak 4 tööd Kohtla-Järve Soojuse klienditeenindaja, kes teenindab Kohtla-Järve Soojuse kliente soojuse valdkonna küsimustes.

Sama koostööleppe raames alustas Kohtla-Järve Soojuse klienditeeninduses Iidlas, Maleva 25a, tööd Eesti Energia klienditeenindaja, kes nõustab kliente elektrivaldkonda puudutavates küsimustes.

Eesti Energiale ja Kohtla-Järve Soojusele on alustatud koostöö pilootprojektiks, mis on suunatud klientide paremaks ja efektiivsemaks teenindamiseks.

Eesti Energia Teeninduse Virumaa piirkonna juhi Kristel Aasa sõnul saavad nüüdsest mõlema ettevõtte kliendid ühes kohas lahendada nii elektri kui ka soojuse valdkonnaga seotud küsimusi.

“Pikas perspektiivis tahaksime, et mõlema ettevõtte kõik teenindajad suudaksid kliente abistada nii elektrit kui soojust puudutavates küsimustes. Tulevik näitab, kas see ka võimalikuks osutub. Loodame esialgu, et alustatud koostöövorm meie klientidele sobib,” ütles Aas.

Eesti Energia klienditeenindus Jõhvis, Keskväljak 4, on avatud esmaspäevast reedeni kell 9.00 – 18.00 ja laupäeviti 9.00 – 13.00.

Kohtla- Järve Soojuse klienditeenindus Kohta-Järvel, Iidlas, Maleva tn 25 on avatud esmaspäevast reedeni kell 9.00 – 18.00 ja laupäeviti 10.00 – 14.00.

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.