Kortermajade rekonstrueerimistoetustest

Avaldame info projektikonkursi kohta, mis võiks www.virumaa.ee lugejatele huvi pakkuda.

KredEx avab 17. septembril järjekordse kortermajade rekonstrueerimistoetuste taotluste vastuvõtu. Kokku eraldatakse 2007. aastal kortermajadele toetuste jagamiseks 56,7 miljonit krooni. Toetus jaguneb:
1. 1941 – 1990.a. ehitatud kortermajade rekonstrueerimiseks,
2. kuni 1940-nda aastani (k.a.) ehitatud või miljööväärtuslikus piirkonnas asuvate kortermajade rekonstrueerimiseks,
3. omandireformi käigus tagastatud kortermajade renoveerimiseks.

Sõltuvalt toetuse liigist saavad taotlejateks olla eraisikud, korteriühistud, hooneühistud või neis asuvad korteriomanike ühisused. Tagastamatut toetust eraldatakse 10-20% ulatuses tööde maksumusest. Toetuse maksimaalne suurus ruutmeetri kohta on 200-400 krooni. Taotluste vastuvõtt avatakse 17. september 2007.

Võimaldatakse taotleda toetust kortermajades teostatud piirde- ja kandekonstruktsioonide, elektri- ja küttesüsteemide ning gaasipaigaldiste rekonstrueerimis- ja renoveerimistöödele. Lisaks on jooksvalt avatud ehitise ekspertiiside ja energiaauditite läbiviimise toetus ning miljööväärtuslikel aladel asuvate ekspertarvamuste toetus.

Lähema info konkursi kohta leiate: www.projektid.ee/kredex. Projektiideede sobivust konkursile saate testida aadressil www.projektid.ee/idee (tasuta).

Info edastas Projektiekspert OÜ, mis on viis aastat edukalt tegutsenud Eesti kapitalil põhinev firma. Peamine teenus on projektide koostamine toetuste taotlemiseks fondidelt.

Lugupidamisega,

Markus A. Kõiv
juhataja

___________________________________________________

Projektiekspert OÜ — toetuste taotlemine fondidest
www.projektid.eeinfo@projektid.ee
626 3236 — 501 0425

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.