Kutse seminarile: Tööstuspärand kui arengu suunaja

 

KUTSE

            Kohtla-Järve Põlevkivimuuseum ja Industrial Heritage Platform paluvad Teid osalema rahvusvahelisel ühisseminaril 

“Tööstuspärand kui arengu suunaja” 

mis toimub reedel, 29.novembril 2002.a. Kohtla-Järve Kultuurihoones 

            Loome  aluse Ida-Virumaa plaanipärase ja mõtestatud tuleviku arengule. Mõtleme koos, kuidas rakendada meie unikaalset tööstuspärandit piirkonna edasise arengu huvides, korrastamaks tööstust ning luues kaasaegse elukeskkonna, kasutamaks seejuures kõikvõimalikke abiprojekte nii kodu- kui ka välismaalt.

Me teame, et Ida-Virumaa oma mahajäetud tööstuse ja kahanevate linnadega on kriisis, millest väljumiseks ei piisa ainult meie endi heast tahtest. On vaja raha, kuid on vaja ka Teie häid mõtteid, millest paraku ikka ja jälle puudu jääb. Seetõttu ootame Teid!________________________________________________________________

Laupäeval, 30. novembril 2002.a. jätkub Kohtla-Järve Kultuurihoones Industrial Heritage Platform (IHP) 2000-2002 projekti kokkuvõttev rahvusvaheline seminar pealkirjaga “Promoting Industrial Heritage – Mapping Best Practices”.

Seminari käigus jagatakse kolme aasta jooksul läbi viidud projektide kogemusi ja arutatakse tööstuspärandiga seotud probleeme meie naaberriikides. Kõik huvilised on oodatud!   

IHP on Põhja- ja Baltimaade tööstuspärandile keskenduv koostööprojekt. Projekti eesmärk on juhtida nii erialainimeste kui üldsuse tähelepanu tööstuspärandiga ning selle taaskasutusega seotud küsimustele, asetades rõhu koolitusele, uurimustöödele ning informatsiooni vahetusele projektis osalevate riikide vahel. Projekti rahastab Põhjamaade Ministrite Nõukogu.

______________________________________________________________________

Mõlemal seminaripäeval on sünkroontõlge eesti ja inglise keelde.

Osalustasu ühel päeval 100 krooni, mille palume tasuda enne seminari algust koha peal.

Seminaride kavad, registreerimisleht ja ööbimisvõimalused.

Palume kõikidel huvilistel eelnevalt registreerida. 

Info:

Arvo Aun, Kohtla-Järve Põlevkivimuuseum, tel (033) 78541, arvo.aun@kjlv.ee

või

Epp Lankots, Tallinna Kultuuriväärtuste Amet, IHP Eesti koordinaator, tel. (0) 645 7178, faks (0) 645 7180, epp.lankots@tallinnlv.ee

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.