Lääne-Virumaa parimad sportlased

Pressiteade29.12.2004
Lääne-Viru Maavalitsus 

Lääne-Virumaa 2004.a parimad sportlased on kümnevõistleja Kristjan Rahnu ja tennisist Maret Ani. 

Lääne-Virumaa Spordiliit valis juba kaks aastat edukalt toiminud punktitabelit aluseks võttes maakonna parimaks meessportlaseks kümnevõistleja Kristjan Rahnu ning parimaks naissportlaseks tennisist Maret Ani.

Tiitel kuulutati välja üheksas kategoorias.

Parim meessportlane: kümnevõistleja Kristjan Rahnu, 48 punkti (Kadrina).
Nominentidena olid esitatud veel: Paavo Raudsepp (suusatamine), Mirko Põldmaa (jalgrattasport) ja Kaido Höövelson (sumo).

Parim naissportlane: tennisist Maret Ani, 40 punkti (Rakvere)
Nominentidena olid esitatud veel: Lea Saapar (kergejõustik), Kaili Sirge (suusatamine), Kadri Vettik (võrkpall) ja Anne Lello (koroona).

Parim noormees: suusataja Timo Simolantser, 38 punkti (Tamsalu).
Nominentidena olid esitatud veel: Andres Laanemägi (sumo), Elia Lulla, Lauri Lintamm (mõlemad võrkpall), Indrek Mägi (motokross) ja Ralf Tribuntsov (ujumine).

Parim neiu: sumotori Pille Pudel, 46,72 punkti (Laekvere). Vinni-Pajusti Gümnaasiumi abiturient Pille Pudel on Jaapani profiliigas edukalt debüteerinud Kaido Höövelsoni õde.
Nominentidena olid esitatud veel: Maie Sang (sumo), Kätlin Tõnning (ujuminr), Grete Ruberg (judo) ja Terje Transberg (triatlon).

Parim meesveteran: kergejõustiklane Ülo Püss, 26 punkti (Tamsalu vald).

Parim naisveteran: sumotori Mille Sang, 47,2 punkti (Kunda)

Parim võistkond: Võrkpalliklubi Rivaal rannavõrkpalli meeskond /Harrys Puusepp ja Mait Murs/, 16,8 punkti (Rakvere)
Nominentidena olid esitatud veel: Spordiklubi Pinx lauatennise meeskond, Rakvere Spordikooli A-klassi võrkpalli meeskond, Rakvere Bridþiseltsi meeskond, Rakvere Palliklubi korvpalli meeskond ja Rakvere/M.K. Reis võrkpalli naiskond.

Parim individuaalalade treener: judo- ja sumoõpetaja Riho Rannikmaa, 48 punkti (Vinni), kes pälvis tiitli neljandat aastat järjest.
Nominentidena olid esitatud veel: Arvo Orupõld (suusatamine), Jaak Vettik (kergejõustik) ja Gunnar Tõnning (ujumine ja triatlon).

Parim võistkondlike alade treener: võrkpallitreener Mati Merirand, 32,8 punkti (Rakvere). Ka Merirannale oli see neljandaks järjestikuseks tiitliks.
Nominentidena olid esitatud veel: Märt Raam (võrkpall) ja Aivo Erkmaa (korvpall).

 
Parimate sportlaste ja treenerite valimise punktitabeli töötasid välja Lääne-Virumaa eksmaavanem Marko Pomerants ja maavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna peaspetsialist Olev Raudsepp. 

Info Lääne-Virumaa Spordiliit 32 57 683

 

Hilje Pakkanen
Lääne-Viru Maavalitsuse

projektijuht 32 58 007

Postitatud rubriiki Määratlemata. Talleta püsiviide. Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.